Prodejna BRNO

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP BRNO

Do prodejny»
Logo

Prodejna OSTRAVA

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

Do prodejny»

Aktuality / Články


SWR Battle 2016 – Rakovník 21.05.2016

15.06.2016

Přinášíme vám report z druhého ročníku Battle 2016 konaný v Rakovníku. Jsme rádi že jsme mohli být jedním ze sponzorů této soutěže.

plakat_kvalitni2

Přejeme příjemné čtení……

Přípravy započaly před 7. hodinou ráno, na místě byl postaven obrovský stan s posezením, kde se nabízelo grilované maso a točené pivo, dále zde byl stánek se zdravou výživou a ovocnými koktejly a v neposlední řadě stánek se zvukovou technikou. Soutěžící si mohli také odvézt spoustu zajímavých cen, jako byly třeba doplňky stravy nebo cenné poháry s medailemi, které zafinancoval týdeník Raport. Poděkování patří všem sponzorům, jenž nám pomohli v uskutečnění našeho battlu.

c c c c

Battle odstartoval soutěží sets and reps, která probíhala po celé dopoledne. Na striktnost provedení jednotlivých cviků dohlížela odborná porota. Zde na fotce Adam Raw kontroluje striktnost kliků, které se musely dělat do propnutých rukou s dotykem hrudníku molitanu, kliky provádí náš člen Zdeněk Žihla, který se snaží posunout své limity.

ukgk   n,jl

Porota neměla vůbec lehkou úlohu ani při disciplíně freestyle, jelikož padaly ohromující výkony a bylo vidět spoustu neuvěřitelných silových a dynamických prvků. V porotě zasedal Slávek Šuvarina (v bílém tričku), člen týmu firmy Revolution 13, která postavila hřiště v Rakovníku. Uprostřed průkopník Raw workoutu Adam Raw, jeden z nejkomplexnějších workouterů na světě a v neposlední řadě Aleš Fišer, který mimo workoutu je také mistr České Republiky v olympijském šplhu

fmgmg

Ve freestylu bylo k vidění plno ohromujících výkonů, zde můžete vidět wide handstand push up v podání Petra Skokna z našeho velmi přátelského týmu Workout Mělník, který se zúčastnil i soutěže King of the bar na německém FIBU.

ngvngv

Zde je důkaz, že workout není jen pro muže, ale také pro dívky. Z toho co předvedly zůstával rozum stát. První místo si z Rakovníka odvezla Simona Máteová ze Slovenska, která se zúčastnila také mistrovství světa v Moskvě, kde obsadila skvělé 6. místo

olhjlhlh

Dorazilo k nám plno soutěžících ze všech koutů republiky a také několik závodníků ze Slovenska. Akce se povedla a přilákala spoustu účastníků, jak můžete vidět na fotce. Další ročník se pokusíme laťku posunout zase o něco výše a už teď se na to těšíme.