Prodejna BRNO

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP BRNO

Do prodejny»
Logo

Prodejna OSTRAVA

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

Do prodejny»

Aktuality / Články


Proteiny Moytec

01.09.2016

Ambiciózní projekt značky MyoTec vznikl v roce 2011 z důvodu nedostatku kvalitních produktů s jasným původem surovin a bez obsahu umělých sladidel a dalších balastních aditiv na trhu. Hlavní filozofií značky MyoTec je tedy nabízet špičkovou sportovní výživu bez umělých sladidel a minimem balastních složek, dalším faktorem je požadavek na vzorový příklad nejvyšší možné preciznosti, čistoty a poctivosti. Produkty MyoTec jsou exkluzivně vyráběny pro  naši společnost ForActiv.cz s.r.o.  na  renomovaných výrobních linkách v Rakousku a Německu.

Na našich prodejnách a e-shopu se tato značka skvěle uchytila a zákazníci se  pro její produkty velmi rádi vrací s kladnými ohlasy 🙂

Pojďme si dnes představit jejich proteiny :

IMG_20160817_133546

I love BIO protein:

Instantní proteinová formule obsahující špičkové zdroje bílkovin garantovaného původu a čistoty v certifikované kvalitě BIO. Základ tvoří výběrová směs bílkovin v garantovaném poměru 1:1 (nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát : nativní mléčný proteinový koncentrát).

Základ = bezkonkurenční smetanová chuť a jasný původ v certifikované kvalitě BIO

Složení: BIO syrovátkový proteinový koncentrát 50 %, BIO mléčný proteinový koncentrát 50 %.

(Původ surovin – Rakousko, Švýcarsko, Německo, Velká Británie)

 

Royal Protein 2kg

Instantní proteinová formule s přírodním sladidlem steviolglykosid obsahující špičkové zdroje bílkovin garantovaného původu a čistoty. Obsah bílkovin se pohybuje dle příchutě v rozpětí 77% – 80% bílkovin. 
Základ tvoří výběrová směs bílkovin v garantovaném poměru 1:1 (nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát : nativní mléčný proteinový koncentrát). Royal Protein je obohacen o aditivum multivitamínu (25% RHP) v každé dávce. Použité zdroje bílkovin pochází z lokální rakouské a německé produkce s nejvyššími standardy kvality a garancí jasného původu. Produkt je GMO free, rBGH (rBST) free a bez obsahu umělých sladidel.
Složení příchuť čokoláda: ultrafiltrovaný nedenaturovaný syrovátkový proteinový koncentrát (46%) (původ – Rakousko, Německo), ultrafiltrovaný nativní mléčný proteinový koncentrát (80% micelární kasein, 20% syrovátkový protein) (46%) (původ – Rakousko), kakaový prášek, aroma, emulgátor – sojový lecithin, zahušťovadlo – xantanová guma (zdroj – fermentace), směs vitamínů (vitamín C (kyselina L-askorbová), niacin (nikotinamid), vitamín E (DL-alfa-tokoferyl acetát), kyselina pantothenová (D-pantothenát vápenatý), vitamín B6 (pyridoxin hydrochlorid), vitamín B2 (riboflavin), vitamín B1 (thiamin mononitrát), kyselina listová, D-biotin, vitamín B12 (kyanokobalamin)), sladilo – steviolglykosidy

 

Vegan Protein 2 kg

Vegan Protein MyoTec obsahuje jedinečnou kombinaci evropského hrachového proteinu a rýžového proteinu nejvyšší kvality v optimalizovaném poměru 1:1. Právě tato optimalizovaná kombinace nabízí vynikající řešení vzhledem k celkovému obsahu esenciálních aminokyselin (EAA), která může bez nadsázky konkurovat kategorii živočišných proteinů.

Vegan Protein samozřejmě neobsahuje žádná umělá sladidla a je GMO free.
Složení: rýžový proteinový koncentrát (47%), hrachový proteinový koncentrát (45,5%), kakaový prášek, aroma, zahušťovadlo – xantanová guma (fermentace), sladidlo – steviolglykosidy