Prodejna BRNO

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP BRNO

Do prodejny»
Logo

Prodejna OSTRAVA

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

Do prodejny»

Aktuality / Články


Recenze: Maca a Muira Pauma

16.02.2017

Jestli pořád váháte se zařazením superfoods do svého jídelníčku, zde je pro vás osobní názor jednoho z našich zákazníků…………

,,Rád bych se podělil o svou zkušenost s produkty od firmy Nutrisslim. Jelikož jsem v poslední době velmi pracovně vytížen, rozhodl jsem se do svého jídelníčku zařadit dva produkty tohoto výrobce, konkrétně produkt Bio Maca a Muira Puama.

 Prvně jsem začal užívat produkt Bio Maca, a to v dávkách 2x denně 2 lžičky do 200 ml vody s trochou čerstvé citronové šťávy (ráno na lačno a kolem šesté hodiny večerní). Zpočátku jsem k tomu přistupoval spíše skepticky, ovšem po týdnu užívání jsem se začal cítit o dost vitálněji, a to i navzdory tomu, že mé psychické a pracovní nasazení toho času vzrostlo. Začal jsem se v plném pracovním nasazení lépe soustředit a celkově jsem se cítil více psychicky v pohodě.

Po cca 11 dnech užívání Bio Maca mne tyto účinky zaujaly natolik , že jsem začal pátrat v produktové nabídce Nutrisslimu dále a rozhodl se zařadit další produkt, a to Muira Puama. Do ranní dávky Bio Maca jsem začal postupně přidávat 1,5 g Muira Puama. Po několika dnech jsem začal pociťovat jen mírný účinek, zvedl jsem tedy dávku – nejprve na 3 g , poté na 4 g. Více nebylo třeba dávku zvyšovat, protože to, co se dostavilo, mne doslova uchvátilo. Po ranní dávce kombinace Maca&Muira se do hodiny dostavil takový příval energie, že jsem byl z toho opravdu překvapen. Příval energie trval cca do 17. hodiny a postupně začala energie plynule ustupovat. Účinek této produktové kombinace se mi stal natolik „návykovým” ????, že v jeho užívání hodlám i nadále pokračovat.

 

Závěrem bych ještě rád uvedl, že jsem doposud neměl příliš velkou zkušenost s produkty tohoto typu, ve smyslu užívání produktů obsahujících zdravé výtažky z rostlin apod. Má tělesná hmotnost je 114 kg, mám velice rád maso, absolvuji těžké tréninky s většími vahami, proto jsem doposud zařazoval do jídelníčku spíše klasickou suplementaci v podobě proteinů, aminokyselin a jiných doplňků na regeneraci, nabírání a udržení svalové hmoty.

Ovšem potřeba zvládnout zvýšený stres ve velkém pracovním nasazení, kdy v pracovních dnech běžně funguji od 04:00 do 23.00 hodin, zvládnout náročné dojíždění za prací a ještě vyšetřit energii na to se po práci věnovat stavbě RD, rodině a dalším vlastním aktivitám, mne nasměrovala k odhodlání vyzkoušet produkty z nabídky Nutrisslim.

 

Všem, co potřebují potlačit každodenní stres, navýšit soustředěnost a dodat tělu tolik potřebnou energii, mohu tuto produktovou kombinaci od Nutrisslimu vřele doporučit!´´

S pozdravem Červeňák Pavel 31let