Prodejna BRNO

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP BRNO

Do prodejny»
Logo

Prodejna OSTRAVA

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

Do prodejny»

Aktuality / Články


AIMTEC OPEN RACE 18.5

03.05.2019

Jsme moc rádi , že se můžeme zúčastnit těchto závodů , jako jedni ze sponzorů 🙂 Postaráme se o suplementaci před závodem , v průběhu a i po závodu 🙂 Energie na cestu od nás úplně zdarma a samozřejmě i poradenství ………

A co je vlastně AIMTEC Open Race?

Den plný sportu a zábavy pro celou rodinu to je AIMTEC Open Race. Sportovní akce určená pro širokou veřejnost v jakémkoli věku se uskuteční 18. května v Plzni Doubravce U sv. Jiří.

Pro cyklisty bude připraven CYKLOMARATON Plzeň – Radeč – Plzeň, který vás zavede do Přírodního parku Radeč na vrchol Brno (výška 718 m.n.m.). Údolím Berounky a podél Korečnického potoka budete stoupat na hřeben Radče, kde je nejvyšší kóta závodu (vrchol Brno). Pak trasa převážně klesá a přes Osek projedete oblastí Kokotských rybníků do údolí řeky Klabavy. Do Plzně se vrátíte přes Novou Huť a Zábělou. Vybrat si můžete ze dvou tras v délce 37 a 65 km. Trasa je vedena převážně po lesních a polních cestách v překrásné přírodě.

Pro děti a mládež budou připraveny DĚTSKÉ ZÁVODY na nenáročném okruhu v délkách od 1 km do 3 km na louce U sv. Jiří. Startovat se může už i na odrážedle!

Pokud nechceš závodit, můžeš si vybrat zbrusu nový RODINNÝ DECATHLON, aneb desetiboj trochu jinak. V desetiboji nejde o body, ani o čas. Hlavním smyslem je se společně s celou rodinou pobavit a užít si příjemný den. Pro účastníky desetiboje je připraveno 10 disciplín jako například jízda na koni, plavba na kanoi, zdolání horolezecké stěny, střelba z luku, …. Jednou z disciplín bude i oblíbený výlet na Rozhlednu Chlum, kde je pro vás zajištěný vstup ZDARMA.

Pro prvních 200 registrovaných dětí praktický dárek ZDARMA.

Na louce U sv. Jiří bude připraven bohatý ZÁBAVNÝ PROGRAM jako např. Decathlon expo zóna s možností si vyzkoušet sportovní vybavení, horolezecká stěna s výškou 8 metrů, skákací hrad a trampolína, tombola o horské kolo a další sportovní ceny, servis kol pro startující, hlídací zóna a mnoho dalšího. Parkování je na louce zdarma a nebude chybět ani občerstvení a živá muzika v podání Kam běžíte ?! Akustic Band.

Šlápněte s námi do pedálů! V sobotu 18. května v Plzni!

http://www.AimtecOpenRace.cz/
https://www.facebook.com/AimtecOpenRace/
https://www.instagram.com/aimtecopenrace/

Těšíme se na váš Katka a Martina