Prodejna BRNO

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP BRNO

Do prodejny»
Logo

Prodejna OSTRAVA

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

Do prodejny»

Aktuality / Články


AIMTEC Open Race Plzeň – Radeč – Plzeň

21.05.2019

V sobotu 18.5  se konal cyklomaraton AIMTEC Open Race na louce U Svatého Jiří v Plzni. Jsme moc rády, že jsme se mohly zúčastnit tohoto závodu jako sponzoři.

Sice celý týden pršelo, nicméně nás sluníčko nenechalo ve štychu 🙂 Celá organizace závodu byla na jedničku. Pánové  Pavel Šticha a Jirka Novotný neponechali nic náhodě.

Den začal dětskými závody, které byli rozděleny do několika kategorií. Pak byla možnost zúčastnit se Rodinného Decathlonu aneb Desetiboje trochu jinak.

V 11:30 byl odstartován velký závod, který byl rozdělen na dvě  trasy, 37km a 65km.

  

Po výkonu byla potřeba se odměnit. Na návštěvníky čekali  zábavné atrakce, horolezecká stěna, skákací trampolína, dovednostní sportovní soutěže, malování a mnoho dalšího. Nechybělo ani občerstvení v podobě výborného guláše a těstoviny pro nemasožravce a o hudbu se postarala kapela Kam běžíte ?! Akustic Band.

Našim úkolem bylo zajistit závodníkům energii před a v průběhu výkonu a regenerační nápoj po výkonu.Poradenství bylo samozřejmostí.

Konkrétně se jednalo o Energy Drink, Energy BarEnergy GelProtein Recovery a Energy Drink 4:1 a to vše od značky High5 Sports Nutrition.

  

 

Těšíme se na další ročník

Katka a Martina