Prodejna BRNO

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP BRNO

Do prodejny»
Logo

Prodejna OSTRAVA

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

Do prodejny»

Aktuality / Články


Akce na Ultimate Beauty od Viridianu

08.01.2016

Nyní máte možnost na naší plzeňské prodejně koupit přírodní kosmetiku  od značky Viridian za akční cenu.

Viridian Nutrition má svou krásnou filozofii, která je založena na základních principech: čistotě výrobků, šetrnosti k životnímu prostředí a charitě.

K výrobě svých produktů používá výhradně rostlinné složky z ekologického zemědělství, bez použití látek, které by mohly zatěžovat tělo.

ultimatebeautybanner

Organic Calming Moisture Balm             Původní cena  799,-    AKCE  449,-

Organic Calming Moisture Balm

100% Organický (kvalita BIO), zklidňující – hydratační balzám, sestavený pro všechny typy pokožky. Charakteristické je pro tento balzám aroma růží a pelargonie, 100% čistota a ne-mastící konzistence. Balzám obsahuje účinnou kombinaci 8 špičkových olejů, extraktu ze semen stromu máslovníku afrického (Shea butter) a bílého včelího vosku.

Tento produkt je oficiálně certifikován evropským autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí.

Organic Rose Oil     Původní  955,-    AKCE  499,

Ultimate Beauty Organic Rose Oil

Tento jedinečný elixír s vůní Damašské růže, je určený pro velmi vysušenou a dehydratovanou pleť, které během krátké doby navrací rovnováhu hydratace. Premiová směs 10ti organických olejů (kvalita BIO) a vitamínu E ve formě tokoferolu, je účinným bojovníkem na hojení ran, atopické ekzémy, lupenku, akné nebo na manuální poškození kůže. Toto sérum je úžasným pomocníkem při potřebě rychlé nápravy vysušené pleti, které ocení každý, kdo potřebuje velmi rychlou a kvalitní péči.

Tento produkt je oficiálně certifikován evropským autorizačním úřadem Soil Association jako organický produkt s garantovaným ekologickým původem použitých ingrediencí.

 

Ultimate Beautea    Původní cena 355,-     AKCE  199,-

ultimate-beauty-tea

Ultimate Beauty Tea je skvělý a chutný prostředek jak začít den s tím, že podpoříte správnou funkci zažívání, imunity, detoxikace a správné regulace s vodou. Navíc nás udrží v klidu i v případném stresu a přesto energické a vitální po celý den. Je směsí bylin, které pomáhají našemu tělu zvyšovat imunitu, podporují metabolismus, stimulují naše chuťové pohárky a tím se může zvýšit jejich účinnost.