Prodejna BRNO

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP BRNO

Do prodejny»
Logo

Prodejna OSTRAVA

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

Do prodejny»

ForActiv Plzeň – Fitness & Wellness SHOP

Speciální nabídka

Níže naleznete výrobky, které na naší kamenné prodejně momentálně nabízíme za zvýhodněnou cenu nebo v kombinaci s druhým zdarma. Všechny speciální nabídky se týkají pouze kamenné prodejny a platí vždy do konce měsíce nebo do vyprodání zásob.

  Leader - 40 % Protein Bar 68 g všechny příchutě

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 35 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Leader - 40 % Protein Bar 68 g všechny příchutě

  – Proteinová tyčinka s obsahem 40% bílkovin
  – Syrovátkový a mléčný protein
  – Kolagenní peptidy (hydrolyzovaný kolagen)
  – 27 g bílkovin v jedné tyčince
  – Obohaceno o BCAA
  – S nízkým obsahem cukru
  – Slazené maltitolem
  – Bez lepku

  40 % Protein Bar je prémiová proteinová tyčinka. Zdrojem bílkoviny je syrovátkový a mléčný protein, ke kterým jsou přidané ještě větvené aminokyseliny (BCAA) a hydrolyzovaný kolagen. Tato funkční proteinová tyčinka kombinuje nízký obsah cukru, vysoký obsah bílkovin a je bez lepku. 40 % Protein Bar nabízí příjemnou a měkkou texturu a bohatý, chutný chuťový profil. Tyčinka je slazená maltitolem a hodí se jako plnohodnotná svačinka nebo jako podpora tréninku.

  více o produktu

  Nutrend - Carnitine 60000 + Synephrine 500 ml - žlutá malina

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 199 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Nutrend Carnitine 60000 + Synephrine 500 ml - žlutá malina

  – 60 000 mg L-karnitinu v balení spolu s přídavkem standardizovaného extraktu z rostliny Citrus aurantium, který obsahuje 8 % synefrinu
  – Maximální denní povolená dávka je 10 mg synefrinu

  Doplněk stravy, se sladidly.
  60 000 mg L-karnitinu v balení spolu s přídavkem standardizovaného extraktu z rostliny Citrus aurantium, který obsahuje 8 % synefrinu. Maximální denní povolená dávka je 10 mg synefrinu.

  více o produktu

  Seagarden - Marine Collagen + Vitamin C 150 g jahoda

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 389 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Seagarden - Marine Collagen + Vitamin C 150 g jahoda

  – #1 Nordic Marine Collagen
  – Čistý mořský kolagen z divoce žijících tresek v Barentsově a Norském moři – nedotčené panenské vody, daleko od lodních tras
  – Prestižní certifikace MSC (trvale udržitelný rybolov) – etický rybolov, který neohrožuje budoucnost rybích populací a další žijící druhy
  – Enzymaticky hydrolyzovaný mořský kolagen typu I + III z čistého severského zdroje

  Doplněk stravy s prémiovým rybím kolagenem a naturálním vitamínem C v prášku. Naturální jahodová příchuť se sladidlem steviol-glykosid (přírodní zdroj).

  Čistý mořský kolagen je vyroben z volně žijící tresky a je hydrolyzován na malé kolagenové peptidy. Ty mají molekulovou hmotnost pouhé 3 kDA (kilodaltony), takže jsou tělem optimálně vstřebávány a využity. Kromě toho je mořský kolagen vstřebáván v těle až 1,5krát účinněji než kolagen ze savců. Kolagenové peptidy jsou extrahovány pomocí šetrné enzymatické hydrolýzy.
  Díky 100% přírodnímu původu a naprosté čistotě vstupní suroviny má kolagen Seagarden velmi jemnou chuť a lze jej snadno rozmíchat v jakémkoli nápoji.
  Čistý mořský kolagen Seaagarden je vyroben z tresčí kůže z tresek žijících divoce v Norském a Barentsově moři. Tyto odlehlé severní mořské plochy jsou daleko od hlavních námořních tras, a zůstávají tak čisté a plné živin. Tresky navíc každou zimu putují mezi Barentsovým mořem, kde vyrůstají, a mořem Norským, kde se rozmnožují. Jsou tak v pohybu a získávají pevnou, čistou svalovou hmotu s dokonalou strukturou a kvalitou. Kolagen Seeagarden nepochází z tresek žijících v umělých nádržích.
  Kolagen je přirozenou součástí těla. Jde o protein, který se nachází v pojivové tkáni a kůži, a je významnou částí kloubů a šlach. Kůže se skládá z 80 % kolagenu typu I a přibližně 15 % kolagenu typu III. S věkem se schopnost těla obnovovat kolagen sníží každý rok přibližně o 2 %. Pro podporu aktivního životního stylu i vzhledu je tak vhodné kolagen doplňovat.
  V doplňku je pro zesílený účinek přidaný vitamín C v přírodní formě – šťávy ze dvou druhů aceroly. Tato rostlina (jinak také malpígie) je jedním z nejsilnějších zdrojů přírodního vitamín C na světě. Vitamín C se v těle zúčastní přirozené tvorby kolagenu, zároveň působí jako antioxidant a zesiluje působení jiných antioxidačních látek.
  Kolagen Seagarden je 100% přírodní, bez GMO, bez antibiotik a hormonů, bez lepku, laktózy a cukru. Každá šarže je testovaná na více než dvacet nežádoucích látek.

  více o produktu

  Adapt CREATEC 1500 120 kapslí

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 449 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Adapt CREATEC 1500 120 kapslí

  – O 60 % lepší využitelnost pro tělo než klasický kreatin monohydrát
  – Nová generace kreatinu

  Doplněk stravy.
  CÍL: SVALOVÁ HMOTA A SÍLA BEZ ZBYTEČNÉHO ZADRŽOVÁNÍ TEKUTIN
  Unikátní kombinace vytvořená na základě nejnovějších vědeckých poznatků, umožňující maximálně efektivní využití kreatinu, bez dobře známých nežádoucích vedlejších účinků jako jsou: nevolnost, trávicí problémy, zbytečná retence vody atd.. Na všechny tyto překážky můžete zapomenou, protože s Createc 1500 zůstávají jen pozitiva, která jsou navíc znásobena nesrovnatelně silnějším účinkem. CreaTec 1500 je v celosvětovém měřítku první použitá směs Kreatinu HCl a Kreatin Magnapoweru (hořčík kreatin chelát). Díky této kombinaci je dosaženo o 60 % větší efektivnosti a využitelnosti pro tělo než u klasického Kreatin monohydrátu. Znamená to tedy, že pro stejný účinek je možné užívat menší dávky.
  SPECIFIKUM: KREATIN HCL + CHELÁTOVÁ FORMA HOŘČÍKU (KREATIN MAGNAPOWER) A STABILIZACE pH
  Kreatin Magnapower je čistý kreatin navázaný na hořčík v chelátové formě. Hořčík je nezbytný pro syntézu ATP a spolu s kreatinem vytváří transportní systém působící stejně efektivně jako kreatin hydrochlorid, avšak už při mnohem menší dávce.
  Hořčík má alkalickou (zásaditou) povahu, proto v zažívacím traktu funguje tak, že zmírňuje kyselé prostředí a chrání kreatin, který zůstává aktivní a nerozpadá se na nepotřebný kreatinin. Kreatin HCL + hořčík kreatin chelát také nemají žádné vedlejší účinky v podobě zažívacích problémů.
  Hlavní benefity produktu:
  – Bez zadržování vody
  – Maximální efekt při minimálních dávkách
  – Produkt obsahuje pouze efektivní složky v prověřených a účinných dávkách
  – Nejvyšší rating použitých surovin
  – Made in Canada
  Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
  – Růst svalové hmoty
  – Alternativu klasickému kreatin monohydrátu

  více o produktu

  Reflex One Stop XTREME 4,35 kg slaný karamel a vanilka exspirace 04/2023

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 1299 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Reflex One Stop XTREME 4,35 kg slaný karamel a vanilka exspirace 04/2023

  – Prášek pro přípravu nápoje
  – One Stop XTREME je nejsilnější hardcore verzí společnosti Reflex Nutrition, která byla vyvinuta za posledních 15 let
  – Koncepce celého produktu je určena pro všechny sportovce, jejichž cílem je nárůst svalové hmoty.
  – Základ One Stop XTREME tvoří patentovaná směs bílkovin s postupným uvolňováním Quattro®, která je jako VŽDY v každé výrobní šarži produktu testována na garantovaný obsah použitých bílkovin a aminokyselin

  Doplněk stravy, se sladidly.

  One Stop XTREME je nejsilnější hardcore verzí společnosti Reflex Nutrition, která byla vyvinuta za posledních 15 let! Koncepce celého produktu je určena pro všechny sportovce, jejichž cílem je nárůst svalové hmoty. Základ One Stop XTREME tvoří patentovaná směs bílkovin s postupným uvolňováním Quattro®, která je jako VŽDY v každé výrobní šarži produktu testována na garantovaný obsah použitých bílkovin a aminokyselin

  55g speciální směsi bílkovin s postupným uvolňováním Quattro 

  Pravděpodobně nejsofistikovanější směs bílkovin a aminokyselin, která byla doposud vyvinuta. Základ tvoří kombinace špičkové syrovátkové bílkoviny, nativní syrovátkové bílkoviny a micelárního kaseinu. Rychlé zdroje aminokyselin jsou vůči zdrojům s postupným uvolňováním v optimalizovaném poměru 3,35:1, tedy přesně tak jak je to pro svalová vlákna nejvhodnější.

  Pouze špičková kvalita: One Stop XTREME neobsahuje neplnohodnotné zdroje bílkovin jako je sojový koncentrát, kolagen (bílkovina hovězího původu), kaseinát vápenatý, sušený vaječný bílek a další.

  Obsahuje organické sacharidy s nízkým GI Základ sacharidové směsi tvoří organické vločky a organický ječmen, které jsou bohaté na přírodní formy vitamínů, minerálů a dietní vlákniny. Zmíněná kombinace těchto špičkových sacharidů je garancí toho, že tělo je zásobováno velmi stabilní, dlouhodobou energií bez většího kolísání.

  více o produktu

  NutriWorks - Electrolyte Worx 300 g všechny příchutě

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 499 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  NutriWorks - Electrolyte Worx 300 g všechny příchutě

  – Komplex hlavních elektrolytů
  – Hořčík, draslík, sodík, vápník, chlorid
  – Příchuť lesní plody-citrón
  – Slazeno pouze steviol-glykosidy
  – Bez umělých sladidel a syntetických aditiv
  – Podpora při sportu

  Doplněk stravy se sladidlem.

  Electrolyte Worx je elektrolytický prášek s příchutí jablka obsahující hořčík ve formě malátu (jablečnan hořečnatý), draslík ve formě citrátu (citrát draselný), vápník, sodík a chlorid. Electrolyte Worx je ideální podpora pro náročné silové i vytrvalostní sporty, kdy kvůli zvýšenému pocení tělo přichází o důležité minerály.
  Hlavní benefity produktu:
  – Severská kvalita = Made in Suomi + Swerige
  – Čistá, instantní forma
  – Neobsahuje umělá sladidla
  Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
  – Podporu při silovém i vytrvalostním sportu
  – Efektivní doplnění elektrolytů

  více o produktu

  Viridian Ashwagandha Extract 60 kapslí

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 399 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Viridian Ashwagandha Extract 60 kapslí

  – Extrakt z indického ženšenu (KSM-66)
  – Adaptogen, celková kondice

  Doplněk stravy v bio kvalitě.
  Ashwaganda neboli Indický ženšen je bylina široce používaná v ajurvédské medicíně, kde je využívána jako celkové tonikum, zdroj energie a antioxidant. Lze doporučit každému, kdo se orientuje na komplexní podporu.
  Více se vlastnostech produktu dovíte na stránkách efia.cz.
  Produkt je vhodný pro všechny jedince zaměřené na:
  – Psychickou i fyzickou kondici

  – Obohacení stravy o antioxidační prvek

  více o produktu

  Optibac - Saccharomyces Boulardii (Probiotika při průjmu) 80 kapslí

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 599 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Optibac - Saccharomyces Boulardii (Probiotika při průjmu) 80 kapslí

  – Probiotika Saccharomyces boulardii
  – Kmen probiotik účinný při průjmu
  – Garance 5 miliard KTJ v každé kapsli
  – Obnova mikrobiomu
  – Obnova stabilního prostředí

  Doplněk stravy.

  – Probiotika Saccharomyces boulardii 
  – Kmen probiotik účinný při průjmu
  – Garance 5 miliard KTJ v každé kapsli
  – Obnova mikrobiomu
  – Obnova stabilního prostředí
  – Vhodné pro vegany
  – Bez umělých sladidel, příchutí a konzervantů
  – Garance kvality superprémiové britské značky OPTIBAC
  – OPTIBAC = Držitel ceny Queen’s Award for Enterprises – nejprestižnější cena pro britské firmy a královská pečeť
  – OPTIBAC = Superprémiová britská značka specializovaná na probiotika s klinicky podloženými vlastnostmi
  – OPTIBAC = Nejdoporučovanější značka probiotik ve Spojeném království
  Optibac Saccharomyces boulardii obsahuje probiotika Saccharomyces ve vysoké koncentraci a je určený pro podporu během průjmu a zažívacích obtíží. Hodí se pro muže i ženy, lze jej používat jako pomoc při průjmu nebo jakýchkoli jiných problémech se zažíváním, při cestování (i jako prevenci) nebo při vysoké zátěži. Saccharomyces boulardii obnovují přirozené prostředí a zároveň hubí škodlivé bakterie. Jde o velmi dobře prověřený kmen probiotik, který je po celém světě používán už přes 50 let. Probiotika Saccharomyces boulardii nemusí být v lednici, je tedy možné je nosit kdekoli sebou a užít kdykoli, pokud bychom cítili, že zažívání není v pořádku.
  Probiotika mají vlastnosti souvisejí také s tzv. osou střeva-mozek (gut-brain). Je vědecky popsané, že naše střeva jsou propojená s mozkem sítí nervových spojení. Vzájemně se tak ovlivňují – při špatném stavu střevního mikrobiomu dochází ke zhoršení psychického stavu. K poklesu nálady, snížení koncentrace i rozvoji deprese. Péče o mikrobiom je proto jedním ze základních předpokladů pro vyrovnaný psychický stav.
  OPTIBAC SACCHAROMYCES BOULARDII 
  = Probiotika při průjmu
  = Probiotika při zažívacích problémech
  = Probiotika pro cestování
  = Probiotika pro ženy
  = Probiotika pro muže

  více o produktu

  Viridian - Scandinavian Rainbow Trout Oil 90 kapslí (Rybí tuk)

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 399 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Viridian - Scandinavian Rainbow Trout Oil 90 kapslí (Rybí tuk)

  – Prémiový rybí tuk ze sladkovodních ryb
  – Pochází z ekologických chovů
  – Výborný zdroj omega 3,6,7,9

  Doplněk stravy.
  Prémiový rybí tuk původem ze skandinávského duhového pstruha. Jde o rybí olej, který nastavuje laťku v oblasti výživových kvalit, chuti, čerstvosti, čistoty a ekologické udržitelnosti. (Olej v kapslích je stejné kvality jako klasický tekutý olej, certifikaci BIO státní autority neudělují pouze kvůli rostlinnému glycerolu).
  Obsahuje esenciální mastné kyseliny, pro organismus velice důležité látky, které si ale tělo nedokáže samo vyrobit. Díky šetrné výrobě je zajištěno, že v oleji je zachyceno celé jejich spektrum – omega 3, 6, 7 a 9 tak, jak se přirozeně vyskytují v přírodě. Tyto látky jsou bohaté na kyselinu eikosapentaenovou (EPA) a dokosahexaenovou (DHA), jejichž účinky a vliv byly mnohokrát vědecky popsány a ověřeny.

  Více o významu esenciálních mastných kyselin se dovíte zde a na stránkách eFIA.cz.

  Hlavní benefity:

  • Absolutní čistota, výživová kvalita a čerstvost, která ve své kategorii nemá konkurenci
  • Obsah celého spektra esenciálních mastných kyselin tak, jak se přirozeně vyskytují v přírodě
  • Dohled nad ekologickým využíváním sladkovodních zdrojů, ze kterých olej pochází, vylučuje kontaminaci chemikáliemi a těžkými kovy, olej tak nemusí procházet rafinací
  • Ekologické a šetrné zpracování zaručující jak kvalitu produktu, tak udržitelnost místních rybolovů a také nízkou uhlíkovou stopu
  Charakteristika obsažených látek*:
  • Kyselina dokosahexaenová (DHA) přispívá k udržení normální hladiny tryglyceridů v krvi
  • Kyselina dokosahexaenová a kyselina eikosapentaenová (EPA) přispívají k udržení normálního krevního tlaku
  *povolená zdravotní tvrzení podle nařízení Komise EU č. 1924/2006, příznivého účinku se dosáhne při přívodu 2 g DHA denně, přičemž nesmí být překročen doplňkový přívod 5 g denně kombinace EPA a DHA

  Šetrné zpracování a jeho přínosy

  Konvenční produkce rybích olejů znamená velice dlouhý, průmyslově náročný proces, který probíhá v rámci mnoha zemí. Ryby jsou nejdříve loveny v oceánu (který je sám o sobě znečištěný mnoha látkami). Poté následuje čištění (rafinace), dlouhá cesta surového oleje lodí, odkyselování, bělení, odstranění pachu, trans-esterifikace, koncentrace (molekulární destilací), přidávání antioxidantů, plnění, a až poté vzniká finální výrobek. Tyto procesy způsobují ztrátu některých mastných kyselin nebo změny jejich profilů.

  Olej pocházející z kontrolovaného prostředí vnitrozemské řeky nic takového nepotřebuje. Neprochází rafinací odstarňující kontaminaci a rychlá výroba a zpracování zabraňují oxidaci, která znehodnocuje obsah. Výživové kvality, chuť a ekologický dopad se tak s běžnými oleji vůbec nedají srovnat.

  Výroba Oleje Viridian probíhá v těchto třech krocích:

  1) každou hodinu jsou produkovány filety z dánského duhového pstruha
  2) Olej je získán šetrným procesem napaření a odstředění při záhřevu na 70-90%
  3) Olej je plněn a skladován v čerstvé a přírodní kvalitě

  více o produktu