Prodejna BRNO

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP BRNO

Do prodejny»
Logo

Prodejna OSTRAVA

Navštivte stránky naší
kamenné pobočky

FITNESS & WELLNESS SHOP OSTRAVA

Do prodejny»

ForActiv Plzeň – Fitness & Wellness SHOP

Speciální nabídka

Níže naleznete výrobky, které na naší kamenné prodejně momentálně nabízíme za zvýhodněnou cenu nebo v kombinaci s druhým zdarma. Všechny speciální nabídky se týkají pouze kamenné prodejny a platí vždy do konce měsíce nebo do vyprodání zásob.

  Leader Promour shake 250 ml - všechny příchutě

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 35 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Leader Promour shake 250 ml - všechny příchutě

  – Profesionální sportovní výživa / Made in Suomi
  – Proteinový mléčný nápoj s čokoládovou příchutí
  – Mléčný proteinový izolát (původ EU) + sušené mléko bez tuku (původ Finsko)
  – 22 g bílkoviny na 250 ml
  – Bez umělých sladidel
  – Oficiální partner finského olympijského týmu a finské hokejové reprezentace

  Mléčný proteinový nápoj Glamour potěší lahodnou chutí a vysokým obsahem proteinu – mléčného proteinového izolátu. Promour Shake je zcela bez laktózy a bez umělých sladidel. Potěší všechny milovníky čokolády stejně jako každého, kdo si chce pochutnat a zároveň tělu dodat kvalitní protein. Promour Shake je vyrobený ve Finsku.

  více o produktu

  Puhdistamo - Triple Magnesium 60 kapslí

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 209 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Puhdistamo - Triple Magnesium 60 kapslí

  – Organicky/chelátově vázaný hořčík ve třech formách: malát, glycinát a taurát
  – Špičková využitelnost tělem
  – Šetrný k zažívání
  – Holistické (celostní) složení produktu
  – Vynikající biodostupnost
  – Prémiová kvalita – produkt obsahuje pouze aktivní složky
  – Prémiová čistota – bez obsahu balastních aditiv, pojiv, plnidel a umělých sladidel

  Tripple Magnesium obsahuje tři chelátově vázané formy hořčíku – malát hořečnatý, bisglycinát hořečnatý a taurát hořečnatý. Hořčík je v těchto formách vázaný s druhou látkou (kyselinou jablečnou, L-glycinem nebo L-taurinem stejným druhem vazby, která se přirozeně vyskytuje v přírodě = chelátová (organická vazba). Díky tomu je pro tělo velmi dobře využitelný, řádově o desítky procent více než u anorganických vazeb (oxidy,…).

  Hlavním benefitem doplňku Tripple Magnesium je však použití hned tří forem hořčíku. To je zdaleka nejefektivnější cesta z hlediska využitelnosti tělem – zatímco jedné látky se do těla vstřebá určité procento, u tří rozdílných látek se tato hodnota násobí. Kombinace chelátových vazeb + tří forem hořčíku tak dávají dohromady skutečně ultimátní přírodní zdroj hořčíku.

  Primárním cílem doplňku je samozřejmě doplnění hořčíku. Tento minerál je zřejmě nejdůležitějším prvkem pro sportovce i všechny jedince podstupující zvýšenou zátěž. Jeho vlastnosti souvisí s energetickým metabolismem, nervovou soustavou, funkcí svalů, stavem kostí, psychickou kondicí a mnoha dalšími oblastmi. Použití hned tří forem tohoto minerálu, z nichž všechny jsou chelátově vázané, je obrovským benefitem zejména pro sportující populaci.

  Sekundární výhodou doplňku jsou vlastnosti látek, s nimiž je hořčík spojen chelátovou vazbu:

  Malát hořečnatý = hořčík + kyselina jablečná, která se v těle zúčastní tzv. Krebsova cyklu = přeměně živin na energii. V rámci tohoto cyklu se kyselina jablečná přeměňuje na pyruvát, který je zdrojem energie pro svaly = zvýšení výkonu, potlačení únavy + posílení vstřebávání ostatních doplňků stravy.

  Bisglycinát hořečnatý = hořčík + L-glycin = L-glycin je po L-glutaminu druhou nejvíce zastoupenou aminokyselinou v těle, přičemž se o něm téměř vůbec neví, že je nezbytný pro proteosyntézu a tvorbu kolagenu ve svalech. Spolu s argininem a methioninem se také podílí na přirozené tvorbě kolagenu ve svalech, který je využíván pro obnovu buněčné energie ATP. Jeho další funkcí je, že funguje jako relaxant – zklidňuje nervozitu a napětí, při tréninku však neuspává, naopak pomáhá lépe se soustředit. = posílení tréninkových výsledků, regenerace a soustředění.

  Taurát hořečnatý = hořčík + L-taurin = L-taurin má vlastnosti související s produkcí oxidu dusnatého (zásobování svalů kyslíkem) a funkcí endotelu – buněk tvořících vnitřní povrch cév a srdce.

  • Produkt neobsahuje laktózu, mléko a lepek.
  • Produkt neobsahuje želatinu ani přísady živočišného původu.
  • Vyvinuto a vyrobeno ve Finsku.
  • Země původu suroviny USA.

  více o produktu

  Orangefit Protein 450 g - všechny příchutě

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 299 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Orangefit Protein 450 g - všechny příchutě

  – Prémiový rostlinný protein z evropského žlutého hrachu
  – Vyrovnaný aminokyselinový profil
  – 98% biodostupnost
  – Pět lahodných příchutí (přírodní aroma)
  – Slazeno steviol-glykosidy
  – Perfektní rozpustnost
  – Stačí přidat vodu nebo přidat do smoothie či jídla

  Vyberte si z 5 jedinečných, lahodných rostlinných příchutí. Stačí přidat vodu, nebo přidat do smoothies a koktejlů!

  Proč Orangefit Protein?

  Orangefit Protein je kompletní zdroj bílkovin se všemi důležitými aminokyselinami, včetně těch esenciálních. Jde o naprosto čistý, rostlinný protein evropského původu, dostupný v pěti  lahodných příchutích. Prémiový žlutý hrášek nejvyšší kvality je naší skutečnou hvězdou a optimálním, panensky čistým zdrojem lehce stravitelných bílkovin. Produkt neobsahuje živočišné přísady, plniva a umělá sladidla. Vyberte si z pěti příchutí, ochucených přírodní vanilkou, čokoládou, nebo ovocem. (Viz Hrachový protein – kvalitní bílkovina pro nové tisíciletí).

  Proč kvalitní bílkoviny s obsahem důležitých esenciálních aminokyselin?

  Esenciální aminokyseliny jsou pro naše tělo nepostradatelné (neumí si je vytvořit samo), proto musí být přijímány v rámci stravy. Náš Protein představuje velmi kvalitní a vyvážený zdroj všech důležitých esenciálních aminokyselin, charakteristický je optimální obsah BCAA, glutaminu a lyzinu, ale také argininu,  glycinu a všech dalších důležitých aminokyselin.  Bílkoviny obecně jsou hlavními stavebními látkami lidského těla. Celé naše tělo je složeno z proteinů – orgány, svaly, kůže i vlasy. Takže ať už jste sportovec, nebo intelektuál, potřebujete svůj denní příjem bílkovin. Pro základní fungování, pohyb, energii, vrcholný výkon, ale také pro regeneraci svalů a další důležité každodenní úkoly. S naším Orangefit Proteinem si můžete být jisti, že máte dostatek důležitých aminokyselin pro každý den!

  Skvělá chuť a skvělý pocit

  Po proteinovém shaku byste se měli cítit skvěle. Proto si myslíme, že je důležité nejen to, aby Orangefit Protein chutnal dobře a byl vyroben z nejlepších ingrediencí, ale také aby na něj Vaše tělo dobře reagovalo. Takže žádný mléčný cukr, lepek, sója, neplnohodnotné zdroje bílkovin a umělá sladidla.

  Vanilka a čokoláda jsou klasika, spousta z nás se bez nich neobejde. Ale pokud už jste si odvanilkovali a odčokoládovali svoje, a chcete si vybrat i z jiných příchutí, máme pro vás i banán, jahodu a mango/broskev. V Orangefit se opravdu snažili, ať už sáhnete po kterékoli, neuděláte chybu. Všechny jsou top.

  více o produktu

  Reflex Vitamín D3 100 kapslí 2 + 1 ZDARMA

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 469 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Reflex Vitamín D3 100 kapslí 2 + 1 ZDARMA

  – 50 µg cholekalciferolu (vitamin D3) v jedné kapsli
  – Vitamín D3 přispívá k dosažení normální funkce svalového aparátu a normální funkce imunitního systému

  Vitamín D3 přispívá k dosažení normální funkce svalového aparátu a normální funkce imunitního systému.

  Současná legislativní opatření EU nám neumožňují popisovat další výhody tohoto produktu, tak jak to bylo možné dříve. Internetové stránky a odborná literatura však ještě stále nabízejí dostatek dostupných, objektivních informací.

  Vysoká kvalita, původ a čistotu použitých složek + minimum balastních aditiv.

  Hlavní filozofií všech produktů Reflex Nutrition je maximální kvalita a čistota použitých surovin s minimem balastních aditiv. Proto je také použita výhradně forma kapslí. Značka Reflex Nutrition nevyužívá formu levnějších tablet z důvodu vysokého obsahu balastních „pojiv a lepidel“, která mohou ve vysokém počtu případů tvořit až 50% tablety.

  více o produktu

  VemoHerb Turkesterone 60 kapslí

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 699 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  VemoHerb Turkesterone 60 kapslí

  – Extrakt z Ajugy (adaptogenní rostlina)
  – Standardizovaný na minimálně 10% obsah turkesteronu
  – 500 mg extraktu v 1 kapsli
  – Turkesteron = významný fytoecdysteroid
  – Proteinová syntéza, svalová hmota, produkce energie ATP
  – Tréninkové výsledky, vitalita

  Turkesteron je hlavní účinná látka v extraktu z rostliny Ajuga, která pochází z pohoří Pamír v centrální Asii, přesně ze Surchandarijského kraje v Uzbekistánu. Roste na skalnatých, pro jiné rostliny obtížných místech až do výšky 2500 metrů nad mořem. Tyto extrémní podmínky daly Ajuze do vínku obsah unikátních ecdysteroidů, díky kterým má velký potenciál pro tradiční silové sporty a disciplíny.
  Turkesteron je považován za nejefektivnější formu ze skupiny ecdysteroidů z hlediska vlivu na nárůst svalové hmoty. Jeho vlastnosti souvisí s proteinovou syntézou a obnovou glykogenu ve svalech (produkce ATP). Díky tomu pomáhá budovat svalovou hmotu, snižovat poškození svalstva během tréninku, ale i spalovat nežádoucí tuk.
  Hlavní benefity doplňku Turkesteron
  >>> 500 mg extraktu v 1 kapsli <<<
  – POSÍLENÍ PROTEINOVÉ SYNTÉZY
  – POSÍLENÍ OBNOVY GLYKOGENU VE SVALECH
  – POSÍLENÍ PRODUKCE ENERGIE ATP

  více o produktu

  Energybody 100% Anabol 30 ampuli

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 999 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Energybody 100% Anabol 30 ampuli

  – 19 aminokyselin ve volných formách a ve stechiometrickém poměru
  – Výrobek bez reálné konkurence

  Ampule s obsahem všech důležitých aminokyselin ve volných formách (19 aminokyselin!) a vzájemně optimalizovaném poměru.
  100% ANABOL patří v současné době k absolutní špičce v aminokyselinových produktech a nemá díky použití čistých, volných forem aminokyselin na současném trhu příliš velkou konkurenci!
  Běžné „ampulové“ produkty obsahují obvykle tzv. hydrolyzáty, což je pouze „předtrávená“ bílkovina s fixovaným poměrem aminokyselin, nebo maximálně mix 3 až 5 aminokyselin. Navíc jsou často používány neplnohodnotné zdroje z hlediska obsahu esenciálních aminokyselin jako je např. kolagen, jehož přítomnost v produktu lze zjistit dle specifických aminokyselin, které nejsou z hlediska tvorby svalové hmoty důležité (hydroxyprolin, hydroxylysin).
  100% ANABOL obsahuje naproti tomu precizní mix těch nejdůležitějších aminokyselin a jejich stechiometrický poměr je garancí maximální kvality a funkčnosti. Díky volným formám, jsou jednotlivé aminokyseliny vstřebávány ve velmi krátkém čase.
  100% ANABOL je určen jak pro kulturistiku a silové sporty, tak pro všechny vrcholové sporty. Kvalita je navíc garantována renomovanou německou vývojovou společností FFB GmbH, která je specialistou na produkty s obsahem aminokyselin (přes 500 receptur!) a je přímým  zakázkovým výrobcem předních německých a světových značek sportovní výživy. Zboží se tak dostává z „profesionální“ dílny přímo do rukou zákazníka.

  více o produktu

  High5 Energy Bar 55 g - všechny příchutě

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 25 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  High5 Energy Bar 55 g - všechny příchutě

  – Legendární energetická tyčinka do každého počasí
  – Nerozpouští se v horku nebo naopak netvrdne v chladu
  – Opravdová chuť ovoce, vitalizující efekt
  – Bez obsahu umělých sladidel a barviv
  – Snadno využitelná energie během výkonu
  – 55 g

  Energy Bar lze bez nadsázky považovat za skutečnou královnu mezi energetickými tyčinkami, a to s více než 10ti letou tradicí. Tyčinku Energy Bar lze spatřit v rukou špičkových sportovců po celém světě.  Co je příčinou takové oblíbenosti? Odpověď je jednoduchá: poctivost a obsah. Tato poctivá energetická tyčinka není dalším slepencem plným glukózo-fruktózového sirupu, který se v teple rozteče a v zimě tvrdne jak kámen. Naopak, hlavní základ tyčinky tvoří reálné kousky opravdového sušeného ovoce, doplněné o maltodextrin a organický oves. Tyčinka Energy Bar tak poskytuje ideální mix jednoduchých i rychlých sacharidů pro váš trénink i závody. Je chutná, ale ne přehnaně sladká.
  Co je Energy Bar?
  • LEGENDÁRNÍ ENERGETICKÁ TYČINKA bez obsahu umělých sladidel a barviv
  • Poctivý zdroj energie do každého počasí
  • Vynikající využitelnost + lehká a osvěžující chuť
  • Prověřeno na nejtěžších světových závodech s více než 10ti letou tradicí
  • Nerozpouští se v horku nebo naopak netvrdne v chladu
  • Opravdová chuť ovoce, vitalizující efekt
  • Vhodné pro vegany i vegetariány

  více o produktu

  Viridian Black Seed Oil 200 ml

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 599 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Viridian Black Seed Oil 200 ml

  – BIO olej z egyptského kmínu
  – Komplexní podpora
  – Revitalizace

  Semínka černého kmínu v bio kvalitě – černý kmín je používán rozličnými národy po celém světě jako prospěšná plodina už více než 2000 let. Užívali jej na příklad staří Egypťané – Tutanchamon měl dokonce nádobu s olejem z černého kmínu ve své hrobce. Je zmiňován i v Bibli, perský lékař Avicenna zmiňoval schopnost zvýšit energii a pomoci při únavě.
  A obliba černého kmínu neklesá ani dnes – Organic Black Seed Oil je dokonce nejprodávanějším doplňkem značky Viridian ve Velké Británii.
  Černý kmín je rostlinka, která má podobně jako na příklad kurkuma velmi univerzální použití.
  Černý kmín obsahuje velké množství látek, z nichž některé se dokonce ještě ani nepodařilo identifikovat. Bezpečně rozeznané jsou zatím tyto: Nigellon, tymochinon, thymohydrochinon a thymol, z mastných kyselin pak kyselina myristová, kyselina palmitová, kyselina linolová a linolenová. Z vitamínů zde najdeme vitamín B1, vitamín B2, vitamín B3, kyselinu listovou. Obsahuje také vápník, železo, měď, zinek, hořčík, a fosfor.
  Produkt lze doporučit všem jedincům orientovaným na:
  – Celkovou revitalizaci (Viz Egyptský černý kmín (Black Seed) – elixír života).

  více o produktu

  Viridian High Potency Black Seed Oil 50 ml

  SPECIÁLNÍ NABÍDKA 599 Kč / PLATÍ DO VYPRODÁNÍ ZÁSOB

  Viridian High Potency Black Seed Oil 50 ml

  – 100% BIO olej z egyptského černého kmínu
  – Standardizováno na 3% obsah tymochinonu
  – Vysoce koncentrovaný olej
  – Všestranný optimizér organismu
  – Pro vnější i vnitřní užití
  – Lze přidávat do pokrmů, aplikovat na pokožku nebo přímo do úst, postačí 0,5-1 ml

  Černý kmín je používán rozličnými národy po celém světě jako prospěšná plodina už více než 2000 let. Užívali jej na příklad staří Egypťané – Tutanchamon měl dokonce nádobu s olejem z černého kmínu ve své hrobce. Je zmiňován i v Bibli, perský lékař Avicenna zmiňoval schopnost zvýšit energii a pomoci při únavě. A obliba černého kmínu neklesá ani dnes – Organic Black Seed Oil je dokonce nejprodávanějším doplňkem značky Viridian ve Velké Británii.
  Černý kmín je rostlinka, která má podobně jako na příklad kurkuma velmi univerzální použití. Obsahuje velké množství látek, z nichž některé se dokonce ještě ani nepodařilo identifikovat. Bezpečně rozeznané jsou zatím tyto: Nigellon, tymochinon, thymohydrochinon a thymol, z mastných kyselin pak kyselina myristová, kyselina palmitová, kyselina linolová a linolenová. Z vitamínů zde najdeme vitamín B1, vitamín B2, vitamín B3, kyselinu listovou. Obsahuje také vápník, železo, měď, zinek, hořčík, a fosfor.
  Koncentrovaný olej z egyptského černého kmínu lze použít při akutních problémech (vnějších či vnitřních) i jako dlouhodobou podporu a optimizér organismu.
  Černý kmín a olez z černého kmínu je aktivní v těchto oblastech:
  – Oxidativní stres
  – Ochrana buňky
  – Vzhled
  – Mikrobiální problémy
  – Zažívání
  – Kardiovaskulární systém

  více o produktu